Tag: peshqit

Si te Ushqeni Peshqit e  Akuariumit tuaj

Si te Ushqeni Peshqit e Akuariumit tuaj

Mbani peshkun tuaj të shëndetshëm përmes ushqyerjes së duhur Ajo që ushqeni peshqit tuaj – dhe sa i ushqeni ata – është një pjesë e rëndësishme e sigurimit të një mjedisi të shëndetshëm për ta. Ka shumë më tepër për të ofruar dietën e duhur për një peshk sesa thjesht të spërkatni disa thekon në majë të ujit dy herë…

Si arrihet një akuarium i suksesshëm

Si arrihet një akuarium i suksesshëm

Bëni akuariumin tuaj një sukses Le të bëhet e vërtetë ëndrra e një akuariumi që funksionon mirë me vetëm 3 hapa themelorë! Akuariumi i duhur Bimët e duhura Peshku i duhur Akuariumi juaj ose akuariumi, që keni ndërmend të blini, është thelbësor për llojin e bimëve dhe peshqve që mund të zgjidhni. 3 nivele të ndryshme të dritës Drita –…

Video Post

Vestibulum tincidunt fringilla gravida. Sed risus augue, congue sed ex et, ultrices mattis quam. Nulla tincidunt, erat non condimentum placerat, felis lacus blandit tellus, vel eleifend lacus augue vitae enim. Nam eget dui arcu. Vivamus sed leo aliquet, tincidunt tortor vel, accumsan mi.